Ośrodek Kultury Sportu
i Aktywności Lokalnej w Miejskiej Górce

ul. Jana Pawła II 6 | 63-910 Miejska Górka | 65 547 4181

XXI KONKURS PLASTYCZNY NA WŁASNORĘCZNIE OZDOBIONĄ PISANKĘ WIELKANOCNĄ

IMG 2859W dniu 16 kwietnia br. odbyło się posumowanie XXI Konkursu Plastycznego na Własnoręcznie Ozdobioną PISANKĘ WIELKANOCNĄ. W uroczystości udział wzięli jego laureaci oraz zaproszeni goście. Imprezę uświetnił występ artystyczny grupy teatralnej ze Szkoły Podstawowej w Miejskiej Górce MY GODUMY PO NASZYMU. Uczestnicy mogli także skosztować ciast wielkanocnych, które zostały przygotowane przez koła gospodyń wiejskich działających na terenie naszej gminy oraz miejskogórecki klub seniora.
Laureatami konkursu zostali:
W kategorii wiekowej do 4 lat komisja postanowiła przyznać upominki za udział w konkursie wszystkim jego uczestnikom.
Jan Ruskowiak z Miejskiej Górki, Lilianna Śląska z Pępowa, Julian Jankowski z Miejskiej Górki, Natasza Wachowiak z Rawicza, Nikola Augustyniak z Rawicza, Maja Pawliczuk z Szymanowa, Hanna Pazoła z Konar, Jakub Ściesielski z Sobiałkowa, Jowita Cicha z Rzyczkowa, Lena Gano z Oczkowic, Krystian Domaniecki z Dłoni, Nikodem Winiecki z Dłoni, Miłosz Mikołajczak z Sobiałkowa, Mikołaj Sierakowski z Miejskiej Górki, Maja Cicha z Rzyczkowa, Nadia Jankowska - M. Górka
W pozostałych kategoriach laureatami zostali:
w kategorii 5 do 6 lat
I nagroda – Antoni SZLACHETKA z Oczkowic,
II nagroda – Jakub GANO z Oczkowic,

w kategorii 7 do 8 lat
I nagroda – Jan JANOWICZ ze Święciechowy,
II nagroda – Tymon CHUDZIŃSKI ze Święciechowy,
III nagroda – Gabriela LECIEJEWSKA z Przybyszewa,
2 Wyróżnienia : – Iga BORDECKA ze Święciechowy i – Julia MŁODA z Sobiałkowa,

w kategorii 9 do 11 lat
I nagroda – Aleksandra LANGNER z Gronówka,
II nagroda – Nikola WARCHALEWSKA z Dąbrowy,
III nagroda – Szymon KOWALSKI z Sobiałkowa,
Wyróżnienie – Krystian ANDRZEJAK z Sobiałkowa,

w kategorii 12 do 14 lat
I nagroda – Melania WRÓBLEWSKA z Chojna,
II nagroda – Tobiasz KONURY z Gostkowa,
III nagroda – Wiktoria GLURA z Dłoni,

w kategorii 15 do 17 lat

I nagroda – Bartosz RYCHEL z Miejskiej Górki,
II nagroda – Michalina BASIŃSKA z Sów,

w kategorii dorosłych

I nagroda – Agnieszka MACIEJAK-SNELA z Oczkowic,
II nagroda – Mirosława WOJCIECHOWSKA z Goniembic,
III nagroda - Natalia JANKOWSKA z Miejskiej Górki,
2 Wyróżnienia: Wirginia KACZMAREK z Gostkowa i Magdalena STELMACH z Miejskiej Górki,